The Linh Hoi An

Vila

Hoi An, Vietnam31 Ngo Si Lien, Tan An

Orientační cena za noc pro 2 osoby~623 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 35 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~623 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O vile

The Linh Hoi An v lokalitě Hoi An nabízí terasu. Jídlo si lze připravit ve sdílené kuchyni.

V nabídce jsou pokoje a apartmá, všechny s výhledem na město. Vybavení zahrnuje fén, vlastní koupelnu a sprchu bez prahu. Nabízejí také klimatizaci a televizi. Balkon nebo terasa je v části nabízeného ubytování. Rychlovarnou konvici a lednici najdete ve všech apartmá.

Místo „Precious Heritage Art Gallery Museum“ je vzdálené 1,7 km od ubytování.

Na recepci se můžete obrátit kdykoliv. Letištní transfer je k dispozici za příplatek. Zavazadla můžete nechat v úschovně a Wi-Fi využívat bez dalších poplatků. Za parkování na místě se neplatí.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vlastivědné muzeum Hoi An1,5 km
Assembly Hall of the Chaozhou Chinese Congregation1,9 km
Japonský1,9 km
Montgomerie Links13 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tato vila vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí, s oknem330 m²Extra velká postel (velikosti Super King)-
Deluxe Triple Room with Balcony435 m²Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)Ano
Executive Suite Double Room With Balcony335 m²Extra velká postel (velikosti Super King)Ano
Executive Triple Double Room With Balcony435 m²Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)Ano

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte vily v ubytování The Linh Hoi An podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí, s oknem

▾

Deluxe Triple Room with Balcony

▾

Executive Suite Double Room With Balcony

▾

Executive Triple Double Room With Balcony

▾

The Linh Hoi An - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Jazyky
  • anglicky
  • VI
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je autobusové nádraží „Local bus station“ od ubytování „The Linh Hoi An“?

Autobusové nádraží „Local bus station“ se nachází 350 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Da Nang International Airport“ od ubytování „The Linh Hoi An“?

Da Nang International Airport se nachází 21,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 201 recenzí hostů je 9,3/10 . Přečtěte si recenze vily The Linh Hoi An nebo přidejte vlastní.

Lokesha02 - 2026
10/10
★★★★★

Výjimečný pobyt, pokoj byl skvělý a z okna byl pěkný výhled na fotbalová hřiště. Rádi jsme sledovali zápas.

ℹ) Recenze The Linh Hoi An nevyjadřují stanovisko hoian-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

The Linh Hoi An - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~623 Kč
Typická cena
~554 Kč

Dražší než 6 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 120

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~623 Kč
Typická cena
~555 Kč

Toto ubytování je o 12 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky: 6

Za podobnou cenu

~529 Kč – ~716 Kč

  • Porovnaná ubytování 131
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 11
  • S bazénem 100
  • Se snídaní 47

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Nostalgia Hotel and Spa

9,9/10 ~626 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.