The Leaf Villa Hoi An

Vila

Hoi An, Vietnam28 Nguyễn Tuân 4, 560000

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 12 hostů
  • Rozloha: 300 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 6

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O vile

Ubytování The Leaf Villa Hoi An najdete v lokalitě Hoi An. Venkovní bazén je otevřený po celý rok.

Místo „Hoi An Park“ je vzdálené 1,6 km od ubytování. K místu „Precious Heritage Art Gallery Museum“ je od ubytování 1,8 km. Hosté mohou využívat zahradu.

„Vila“ má 300 m² a pojme až 12 osob. Má (6) ložnic. Vlastní koupelna a fén jsou v této vile. Vybavení zahrnuje také kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu, lednici a varnou desku. K dispozici máte také balkon nebo terasu, klimatizaci, televizi a pračku. V této vile máte výhled na město.

Za Wi-Fi ani parkování na místě se neplatí.

Vzdálenosti k vybraným místům

Hoi An Museum1,2 km vzdušnou čarou
Japonský1,9 km
Assembly Hall of the Chaozhou Chinese Congregation2,1 km
Montgomerie Links13 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Možnosti ubytování

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vila

▾

The Leaf Villa Hoi An - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • VI
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je autobusové nádraží „Local bus station“ od ubytování „The Leaf Villa Hoi An“?

Autobusové nádraží „Local bus station“ se nachází 140 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Da Nang International Airport“ od ubytování „The Leaf Villa Hoi An“?

Da Nang International Airport se nachází 21,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze vily The Leaf Villa Hoi An nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování The Leaf Villa Hoi An. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10